Leśnik Bungalow
Stegna - Mierzeja Wiślana
Ośrodek Wypoczynkowy
82-133 Stegna ul. Wczasowa 10

info i rezerwacja:
kom. (+48) 601 89 89 46
tel. do ośrodka: (0) 55-247 85 34
e-mail: biuro@bungalow.pl
Aby wykonać wstępną rezerwację przez Internet należy wypełnić poniższy formularz. Proszę wypełnić wszystkie pola.

Wysyłając wiadomość z tej strony nie zapomnij wpisać adres e-mail lub telefon.

*DANE OSOBOWE
imię i nazwisko
miejsowość
ulica
telefon kontaktowy
adres e-mail
BRAK ADRESU MAILOWEGO UNIEMOŻLIWIA WYSŁANIE POTWIERDZENIA REZERWACJI. PAŃSTWA ZGŁOSZENIE BEZ TEGO ADRESU NIE DOTRZE DO NAS I POZOSTANIE BEZ ODPOWIEDZI. JEŻELI PAŃSTWO NIE MACIE ADRESU MAILOWEGO PO PROSTU ZADZWOŃCIE DO NAS 601 89 89 46
*DANE REZERWACJI
termin od   do  
ilość osób   w tym dzieci  
ilość domków Bungalow A
ilość domków Bungalow T
ilość domków Bungalow B
*INNE INFORMACJE / UWAGI

Z A S A D Y  R E Z E R W A C J I

1.Należy wypełnić formularz rezerwacji z podaniem typu domu-bungalowu i terminu pobytu. Odpowiemy na państwa zamówienie w ciągu maksymalnie 48 godzin z potwierdzeniem możliwości rezerwacji. Przyjmujemy również zgłoszenia telefonicznie lub na e-mail biuro@bungalow.pl.

2. Po otrzymaniu potwierdzenia o możliwości rezerwacji, prosimy Państwa o zgłoszenie nam e-mailem lub telefonicznie, że akceptujecie Państwo nasze warunki i o jednoczesne przesłanie wyliczonej w potwierdzeniu opłaty za rezerwację (która jest bezzwrotna) w ciągu 7 dni na konto ELMIX-SPRINT s.c. 82-300 Elbląg, ul. Armii Krajowej 7-8, Nr konta: PeKaO S.A.II O/Elbląg Nr konta: NRB 49 12 40 2265 1111 0000 3237 1523 W tym czasie dom zostaje zarezerwowany na okres przez Państwa wybrany. Gdy po 7 dniach opłata za rezerwację nie wpłynie lub nie otrzymamy potwierdzenia wpłaty rezerwujemy sobie prawo wolnego zadysponowania obiektem tzn. do zarezerwowania go dla innego klienta. Z uwagi na możliwe znaczne opóźnienia w przekazaniu pieniędzy prosimy o potwierdzenie wpłaty na e-mail.

3. Opłata za rezerwację wynosi ok 30 % kwoty, całości opłaty za cały Państwa pobyt. Wyliczamy w sposób: 30 % x cena za dobę x ilość dni. Po złożeniu rezerwacji otrzymają Państwo od nas e-mail lub telefonicznie wiadomość z potwierdzeniem obliczonej kwoty zadatku.

4. Po otrzymaniu opłaty za rezerwację na Państwa życzenie wysyłamy na e-mail zaproszenie. W zaproszeniu podajemy:
- adres ośrodka, telefon kontaktowy,
- nazwisko turysty,
- ilość osób,
- na życzenie nr. domu,
- termin pobytu,
- kwota opłaty za rezerwację,
- kwota pozostała do zapłaty.

5. Dom gotowy jest na Państwa przybycie od godz. 16.00 w pierwszym dniu pobytu. Pozostałą kwotę za pobyt należy zapłacić gotówką w pierwszym dniu przyjazdu przed zakwaterowaniem (lub przelewem na dwa tygodnie przed terminem planowanego przyjazdu powiadamiając o tym wcześniej telefonicznie). Dom należy opuścić do godziny 10.30 w ostatnim dniu pobytu.

Uwagi.

Cena wynajmu obejmuje tylko i wyłącznie wynajęcie domu.

Inne koszty takie jak: dojazd, wyżywienie, organizacja czasu pobytu leżą w gestii wynajmującego.

Ceny podane na stronach www.bungalow.pl oznaczają koszt wynajęcia danego domu.

Właściciel domu może zażądać rekompensaty finansowej do pokrycia ewentualnych szkód wyrządzonych przez wynajmującego podczas jego pobytu.

Ilość osób nie może przekroczyć wielkości właściwych dla typu danego domku. Dzieci liczone są jako osoby dorosłe.


NUMER KONTA:

ELMIX SPRINT sc
82-300 ELBLĄG A.KRAJOWEJ 7-8

PeKaO SA 49 1240 22 65 1111 0000 3237 1523

Cena nie zawiera: Wydania lub wymiany wierzchniej pościeli (opłata jednorazowa 10.00 PLN / za każdy komplet - prześcieradło, poszwa, poszewka), zaopatrzenia w środki czystości i higieny, taksy klimatycznej (opłaty meldunkowej), uruchomienia ogrzewania elektrycznego (10.00 PLN / grzejnik za dobę.

Gości prosimy o przywożenie własnych ręczników i własnej zmiany pościeli (lub wydajemy za opłatą jak wyżej).

Zwierzęta domowe akceptujemy po uprzednim uzgodnieniu, (psy płatne w wysokości 70.00 PLN za tydzień ).

Wysokość wpłaty OPŁATY ZA ZAKWATEROWANIE przy rezerwacji: około - 30% ceny pobytu. Pozostała kwota płatna - BEZPOŚREDNIO PRZED ZAKWATEROWANIEM - gotówką w pierwszym dniu przyjazdu. Do całkowitego kosztu pobytu doliczamy jednorazową opłatę serwisową za zakwaterowanie w wysokości 50.00 PLN / cały pobyt.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16.00 w dniu przyjazdu a kończy o godz. 10.30 w dniu wyjazdu. Szczegółowe warunki rezerwacji podajemy w druku. Zasady rezerwacji

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009 yes24.pl | zaloguj